کالامارکت کار خود را در سال ۱۴۰۲ با هدف تأمین نیازهای هم‌وطنان به بهترین نحو ممکن شروع کرده است. کالامارکت بستری را مهیا کرده است که در آن خریداران بتوانند به اکثر فروشندگان کالای دیجیتال و لوازم‌خانگی دسترسی مستقیم داشته باشند و به این طریق هر متقاضی بتواند مناسب‌ترین کالا را خریداری کند.

کالامارکت محصول جدید وبسایت سفرمارکت است که بعد از تجربه موفق خلق «MarketPlace» در بازار گردشگری و فراهم کردن امکان سفر اقساطی با بهترین قیمت، قصد دارد تا خرید اقساطی لوازم خانگی و کالای دیجیتال را برای مردم ایران تسهیل کند. مارکت‌پلیس (بازارگاه) بودن و امکان خرید اقساطی دو تفاوت برجسته‌ی کالامارکت با سایر وب‌سایت‌های فروش لوازم خانگی و دیجیتال هستند؛ در این وب‌سایت علاوه بر حق انتخاب زیاد از بین فروشندگان هر کالا، امکان خرید قسطی نیز فراهم شده است. به‌این‌ترتیب خریداران می‌توانند بدون نگرانی از هزینه‌ها، بهترین گزینه را انتخاب کنند.

نماد اعتماد الکترونیک، پشتیبانی از ساعت 9 صبح الی 1 بامداد و امکان خرید اقساطی از «مانیسا»، «دیجی‌پی»، «از‌کی وام»، «تارا» و «بالون» همگی تأییدی بر اعتبار کالامارکت هستند. امیدواریم شما نیز به جامعه‌ی مشتریان کالامارکت بپیوندید و خریدی مطمئن و رضایت‌بخش را تجربه کنید.